20 Yaşından Sonra Boy Uzatma

Bildiğiniz gibi halk arasında genellikle ergenlik dönemi sonrasında yada 20 yaşından itibaren boy uzamasının durduğu kanısı hakimdir. Ancak bu düşünce son derece yanlıştır. İstediğiniz uzunlukta değilseniz ve 20 yaşını geçtiyseniz üzülmeyin. Yaşınız kaç olursa olsun boyunuzu uzatabilmeniz mümkündür. Kısa boy sorunu yüzünden çoğu insanın psikolojisi bozularak depresyona kadar uzanan psikolojik sorunlar yaşanabiliyor. Daha sonraları ise insanlarda öz güven kaybı ve karamsarlık durumları kaçınılmaz oluyor. İnsanlar özellikle 20 yaşından sonra boy uzamasının durduğunu düşünerek umutsuzluğa kapılıyor. Ancak kısa boy kaderiniz değil. Doğru ve düzenli yöntemlerle  sadece 6 hafta içerisinde 7 CM boy uzatma mümkündür. Bu yazımızda 6 haftada 7 cm uzamak için neler yapmanız gerektiğini aktaracağız.

Kısa boy yapısına neden olan önemli iki etken bulunmaktadır. Bu etkenlerden birincisi genetik etkenlerdir. Anne ve babası kısa boylu olan bireylerin genetik nedenlerden dolayı kendi boyları da kısa olmaktadır. Tabiki genetik faktörler bazı bireylere olumlu yönde etki etkmektedir. Anne ve babası uzun boylu olan bireylerin kendi boyları da yine aynı şekilde genetik nedenlerden dolayı uzun olmaktadır. Kısa boy problemine neden olan ikinci etken ise çevresel etkenlerdir. Yapılan araştırmaların sonucunda insanların %98’lik bir bölümü çevresel etkenlerin sonucu olarak omurga üzerinde oluşan basınç nedeniyle omurgada çökme, bükülme ve eğrilik gibi şekil bozuklukları yaşamaktadır. Bu durumun sonucu olarak insan boyunun normal seviyesinden daha kısa olduğu tespit edilmiştir.

20 yaşından sonra boy uzatma nasıl olur ?

Yukarıda belirttiğimiz şekilde omurganız üzerinde meydana gelen şekil bozukluklarını tedavi etmeniz mümkündür. Tedavi yöntemini uygulamanız için 20 yaşını geçmiş olmanızın önemi yoktur. Yaşınız kaç olursa olsun boyunuzu uzatmanız mümkündür. Boy uzatma konusunda dünya genelinde en çok tercih edilen tedavi yöntemi boy uzatma formülü sayesinde kısa boy probleminden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Boy uzatma formülü oksoloji uzmanı doktor J. Boris M.D tarafından 10 yıllık araştırma, test ve analizler sonrasında kaleme alınarak oluşturulmuş bir yöntemdir. Boy uzatma formülü içerisinde paylaşılan bilgiler dikkatli bir şekilde okunup, doğru ve düzenli olarak uygulandığında 6 HAFTADA 7 CM boy uzatılabilmektedir.

Boy uzatma formülü etkileri nelerdir ?

Boy uzatma formülü omurgada zaman içerisinde basınçtan dolayı meydana gelen şekil bozukluklarını tedavi ederek maksimumum düzeyde uzunluğa ulaşmanızı sağlar. Boy uzatma yöntemleri kolaylıkla uygulanabilirken, herhangi bir alete ihtiyaç duyulmaz. Boy uzatma formülü hayatınızı programlayarak uygulamanız gereken boy uzatma egzersizleri, tüketmeniz gereken boy uzatmaya yardımcı gıdalar ve uymanız gereken uyku düzeni hakkında detaylı bilgiler verir. Paylaşılan bilgilerin ışığında 6 hafta sonrasında 7 cm uzunluğa ulaşırsınız. Boy uzatma formülü sayesinde kısa boy probleminden kurtularak kaybetiğiniz öz güveninizi tekrar kazanarak istediklerinize çok daha kolay ulaşabilirsiniz. Boy uzatma formülünün resmi web sitesini ziyaret ederek ürünü daha önce kullanıp boylarını uzatanların paylaşımlarını inceleyebilir ve kitabı satın alabilirsiniz.

Boy uzatma formülü resmi web sitesine erişim sağlamak için alttaki butonu tıklayınız.

Boy Uzatma Formülü Resmi Web Sitesi İçin TIKLAYINIZ

No comments yet... Be the first to leave a reply!