Boy Uzaması için Yapılması Gerekenler

Boy uzaması için yapılması gerekenler araştırıldığında insanların karşısına onlarca farklı tedavi yöntemi çıkıyor. Boy uzaması araştırması yapan insanlar genellikle ilerleyen yaşlarda bu araştırmanın içerisine giriyor. Bu durumun nedeni ise ergenlik dönemlerinin sonlarında yada 20’li yaşların hemen başlarında boy uzaması’nın genetik nedenlerden dolayı durduğu inancı. Aslında bu düşünceyi değerlendirmeye aldığımızda mantıken doğru geliyor. Çünkü insanların boyları ergenlik dönemi sonrasında uzama fonksiyonlarını kaybedip, kısa boy problemine neden oluyor. Ancak, her nekadar genetik nedenlerin kısa boy üzerindeki etkisi büyük olsa da kısa boy probleminin tek nedeni genetik faktörler değildir. Sağlıklı bir yaşam, düzenli ve doğru uygulamalarla boy uzaması sağlanabilir. Bu duruma örnek verecek olursak ; sportif bir yaşama sahip olup, boy uzaması’nı sağlayan yöntemleri düzenli olarak uygulayan bir kişinin anne ve babasının boyu kısa olmasına rağmen kendi boyunun uzun olduğunu görürüz.

Düşünün mesela neden futbol oynayanların boyları uzun değilde neden basketbol oynayanların yada yüzme sporuyla ilgilenenlerin boyu uzun? Kısa boy pryoblemi insanların direk sosyal yaşamlarıyla alakalı bir durumdur. Kısa boy problemine genetiksel faktörlerin dışında sosyal, psikolojik ve çevresel faktörlerde neden olabilmektedir. Sosyal açıdan boy uzaması konusunda yardımcı etkinlikler içerisinde olmayan, psikolojik açıdan karamsar ve pasif bir ruh haline sahip olup fazla hareket etmeyen ve iş koşulları nedeniyle masa başında çalışan insanların genelinin boyunun kısa olduğunu görürüz. Hayatınızın geride kalan döneminde yukarda paylaştığımız kısa boy problemine neden olan tüm bu etkenlere maruz kaldıysanız, üzülmeyin. Tüm bu olumsuz koşullara rağmen yaşınız kaç olursa olsun, doğru ve düzenli uygulamalarla boyunuzun uzamasını sağlayabilirsiniz.

Boy uzaması için neler yapılmalı?

Boy uzaması konusunda yapılması gereken üç temel unsur vardır. Birinci unsur, boy uzamasını sağlayan egzersizleri uygulamak. İkinci unsur, boy uzamasına yardımcı yiyecekler tüketmek. Üçüncü ve son unsur uyku düzeni şeklindedir. Bahsettiğimiz tüm bu unsurlar kısa boy problemine neden olan omurga üzerindeki şekil bozukluklarını gidererek ulaşabileceğiniz maksimum boy seviyesine ulaşabilmeniz için belirlenmiş olan yöntemlerdir. Belirttiğimiz yöntemlerin tümünü içinde barındırıp, detaylı olarak anlatan ve hayatınızı programlayan boy uzatma formülü E-kitap sayesinde boyunuzu 6 HAFTADA 7 CM uzatabilirsiniz. Boy uzaması formülü E-kitap zaman içerisinde omurganın basınç altında kalarak eğirilik, bükülme ve çökme gibi nedenlerden dolayı kısa boy problemini ortaya çıkaran faktörlerin önüne geçerek omurganızı tedavi ediyor ve normal şeklini almasını sağlıyor. 6 hafta süren uygulamalarla boyunuzu 7 CM uzatabiliyorsunuz.

Doktor J. Boris M.D ve ekibi tarafından oluşturulan boy uzaması formülü e-kitap sayesinde dünya genelinde milyonlarca kişi kısa boy probleminden kurtularak, kaybettikleri öz güvenlerini tekrar kazanmışlardır. Boy uzaması formülü resmi web sitesini ziyaret ederek kitabı daha önce kullananların kitap hakkındaki yorumlarını okuyabilir ve kitabı satın alabilirsiniz. Resmi web sitesine erişim sağlamak için alttaki butonu tıklayınız.

Boy Uzatma Formülü Resmi Web Sitesi İçin TIKLAYINIZ

No comments yet... Be the first to leave a reply!